POLYFIT YAPI TESİSAT SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
 (0)
Mix banyo bataryaları

Mix banyo bataryaları

Mix banyo bataryalarımız kaliteli ABS plastik hammadde ile üretilmiştir. Antrasit, beyaz, krom ve siyah modern renklerde, kurşunsuz Lead Free teknolojili ve anti-alerjenik banyo ve duş bataryaları, yüksek sıcaklığa dayanıklıdır. Su giriş yerlerindeki somunlar pirinç metaldir. Banyo bataryaları çok hafif olduğundan  (600 gr) taşıması ve montajı kolaydır. Su çıkış ağzında su tasarrufu sağlayan perlatör mevcuttur.

Mix banyo bataryaları

Mix lavabo bataryaları

Mix lavabo bataryalarımız kaliteli ABS / PPRC plastik hammadde ile üretilmiştir. Antrasit, beyaz, krom ve siyah modern renklerde, kurşunsuz Lead Free teknolojili ve anti-alerjenik lavabo bataryaları, yüksek sıcaklığa dayanıklıdır. Su giriş yerlerindeki somunlar pirinç metaldir. Lavabo bataryaları çok hafif olduğundan taşıması ve depolaması kolaydır. Alt montaj somunu sayesinde lavaboya elle kolaylıkla monte edilebilir.

Mix mutfak eviye bataryaları

Mix eviye bataryaları

Mix eviye bataryalarımız kaliteli ABS / PPRC plastik hammadde ile üretilmiştir. Antrasit, beyaz, krom ve siyah modern renklerde, kurşunsuz Lead Free teknolojili ve anti-alerjenik eviye bataryaları, yüksek sıcaklığa dayanıklıdır. Su giriş yerlerindeki somunlar pirinç metaldir. Eviye bataryaları çok hafif olduğundan taşıması ve depolaması kolaydır. Su çıkış ağzında su tasarrufu sağlayan perlatör mevcuttur.

Düz körüklü kada

Düz körüklü kada

Körüklü düz klozet kadalarımız standart olarak mavi, turuncu ve siyah renklerde üretilmektedir. Körüklü kadalar 35, 50 ve 60 cm.'ye uzatılabilir. 1 mm kalınlığında paslanmaz çelik tel ile takviye edilmiştir. 50 cm düz körüklü kadanın ortalama ağırlığı 345 gr. Koli içerisinde 30 adet ürün mevcuttur. Koli ebadı 57/27/70 cm. Düz körüklü kadalarımız uluslararası standartlara uygun olarak Türkiye'de üretilmiştir.   

Dirsekli körüklü kada

Dirsekli körüklü kada

Dirsekli körüklü kadalarımız standart olarak mavi, turuncu ve siyah renklerde üretilmektedir. 

Dirsekli körüklü kadalar 35, 50 ve 60 cm.'ye uzatılabilir. 1 mm kalınlığında paslanmaz çelik tel ile takviye edilmiştir. 50 cm dirsekli körüklü kadanın ortalama ağırlığı 355 gr. Koli içerisinde 24 adet ürün mevcuttur. Koli ebadı 70/27/57 cm. Dirsekli körüklü kadalarımız uluslararası standarlara uygun olarak Türkiye'de üretilmiştir. 

Üstten delikli körüklü kada

Üst delikli körüklü kada

Üstten delikli körüklü kadalarımız standart olarak mavi, turuncu ve siyah renklerde üretilmektedir. Üstten delikli körüklü kadalar

35, 50 ve 60 cm.'ye uzatılabilir. 1 mm kalınlığında paslanmaz çelik tel ile takviye edilmiştir. Lavabo sifonu bağlantısı için 40 mm genişliğinde giriş deliği mevcuttur. 50 cm üstten delikli körüklü kadanın ortalama ağırlığı 450 gr. Koli içerisinde 20 adet ürün mevcuttur. Koli ebadı 70/27/57 cm. Üstten delikli körüklü kadalarımız uluslararası standartlara uygun olarak Türkiye'de üretilmiştir.

Pprc küresel vana

Pprc küresel vana

Pprc küresel vana genellikle su tesisatında akışı kontrol etmek maksadıyla kullanılan, içerisinde pirinç metal veya aluminyumdan mamül küre bulunan, pprc plastik hammaddeden üretilen tek hareketle açılıp kapanan plastik tesisat malzemesidir. Pprc küresel vanalar 1/2" ten 11/2" genişliklerine kadar farklı ebatlarda ve istenen renkte üretilmektedir. PPRC küresel vanalarımız uluslararası standartlara uygun olarak Türkiye'de üretilmiştir.   

Paslanmaz su fleksi

Paslanmaz su flexi

EPDM hortumun paslanmaz çelik tellerle örülmesi ile üretilen su flex hortumları, pirinç metalden somunlarla bağlantı sağlar. Flex hortumlar paslanmaz olduğundan, depolardan mix bataryaların su tesisatına bağlantısına kadar geniş kullanım alanına sahiptir. Renkli şeritli olarak da üretilebilen su flex hortumları, 30 cm den 100 cm ye kadar farklı uzunluklarda imal edilmektedir. Paslanmaz su flexlerimiz uluslararası standartlara uygun olarak Türkiye'de üretilmiştir.