POLYFIT YAPI TESİSAT SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
 (0)
Mix banyo bataryaları

Mix banyo bataryaları

Mix banyo bataryalarımız kaliteli ABS plastik hammadde ile üretilmiştir. Antrasit, beyaz, krom ve siyah modern renklerde, kurşunsuz Lead Free teknolojili ve anti-alerjenik banyo ve duş bataryaları, yüksek sıcaklığa dayanıklıdır. Su giriş yerlerindeki somunlar pirinç metaldir. Banyo bataryaları çok hafif olduğundan  (600 gr) taşıması ve montajı kolaydır. Su çıkış ağzında su tasarrufu sağlayan perlatör mevcuttur.

Mix banyo bataryaları

Mix lavabo bataryaları

Mix lavabo bataryalarımız kaliteli ABS / PPRC plastik hammadde ile üretilmiştir. Antrasit, beyaz, krom ve siyah modern renklerde, kurşunsuz Lead Free teknolojili ve anti-alerjenik lavabo bataryaları, yüksek sıcaklığa dayanıklıdır. Su giriş yerlerindeki somunlar pirinç metaldir. Lavabo bataryaları çok hafif olduğundan taşıması ve depolaması kolaydır. Alt montaj somunu sayesinde lavaboya elle kolaylıkla monte edilebilir.

Mix mutfak eviye bataryaları

Mix eviye bataryaları

Mix eviye bataryalarımız kaliteli ABS / PPRC plastik hammadde ile üretilmiştir. Antrasit, beyaz, krom ve siyah modern renklerde, kurşunsuz Lead Free teknolojili ve anti-alerjenik eviye bataryaları, yüksek sıcaklığa dayanıklıdır. Su giriş yerlerindeki somunlar pirinç metaldir. Eviye bataryaları çok hafif olduğundan taşıması ve depolaması kolaydır. Su çıkış ağzında su tasarrufu sağlayan perlatör mevcuttur.

Düz körüklü kada

Çelik telli düz körüklü kada

Çelik telli körüklü düz klozet kadalarımız standart olarak mavi, turuncu ve siyah renklerde üretilmektedir. Çelik telli körüklü kadalar 35, 50 ve 60 cm.'ye uzatılabilir. 1 mm kalınlığında paslanmaz çelik tel ile takviye edilmiştir. 50 cm düz körüklü kadanın ortalama ağırlığı 345 gr. Koli içerisinde 30 adet ürün mevcuttur. Koli ebadı 57/27/70 cm. Çelik telli düz körüklü kadalarımız uluslararası standartlara uygun olarak Türkiye'de üretilmektedir.

Dirsekli körüklü kada

Çelik telli dirsekli körüklü kada

Çelik telli dirsekli körüklü kadalarımız standart olarak mavi, turuncu ve siyah renklerde üretilmektedir.  Çelik telli dirsekli körüklü kadalar 35, 50 ve 60 cm.'ye uzatılabilir. 1 mm kalınlığında paslanmaz çelik tel ile takviye edilmiştir. 50 cm dirsekli körüklü kadanın ortalama ağırlığı 355 gr. Koli içerisinde 22 adet ürün mevcuttur. Koli ebadı 70/27/57 cm. Çelik telli dirsekli körüklü kadalarımız uluslararası standarlara uygun olarak Türkiye'de üretilmektedir.

Üstten delikli körüklü kada

İlave girişli dirsekli körüklü kada

İlave girişli dirsekli körüklü kadalarımız standart olarak mavi, turuncu ve siyah renklerde üretilmektedir. İlave girişli dirsekli  körüklü kadalar

35, 50 ve 60 cm.'ye uzatılabilir. 1 mm kalınlığında paslanmaz çelik tel ile takviye edilmiştir. Lavabo sifonu bağlantısı için dirsek kısmında 40 mm genişliğinde ilave giriş yeri mevcuttur. 50 cm ilave girişli dirsekli körüklü kadanın ortalama ağırlığı 450 gr. Koli içerisinde 20 adet ürün mevcuttur. Koli ebadı 70/27/57 cm. İlave girişli dirsekli körüklü kadalarımız uluslararası standartlara uygun olarak Türkiye'de üretilmektedir. 

Pprc küresel vana

Pprc küresel vana

Pprc küresel vana genellikle su tesisatında su akışını kontrol etmek maksadıyla kullanılan, içerisinde pirinç metalden mamül küre bulunan, pprc plastik hammaddeden üretilen tek hareketle açılıp kapanan plastik su tesisatı malzemesidir. Pprc küresel vanalar 1/2" (20 mm) den 2 1/2" (75 mm) genişliklerine kadar farklı ebatlarda ve istenen renkte üretilmektedir. PPRC küresel vanalarımız uluslararası standartlara uygun olarak Türkiye'de üretilmektedir.

Paslanmaz su fleksi

Paslanmaz flex su hortumu

EPDM kauçuk hortumun paslanmaz çelik tellerle örülmesi ile üretilen paslanmaz flex su hortumları, pirinç metalden somunlarla bağlantı sağlar. Paslanmaz flex su hortumları paslanmaz olduğundan, depolardan mix bataryaların su tesisatına bağlantısına kadar geniş kullanım alanına sahiptir. Renkli şeritli olarak da üretilebilen paslanmaz flex su hortumları, 30 cm den 100 cm ye kadar farklı uzunluklarda imal edilmektedir. Paslanmaz flex su hortumlarımız uluslararası standartlara uygun olarak Türkiye'de üretilmektedir.