POLYFIT LTD.
 (0)

Banyo, lavabo, mutfak mix bataryaları

Banyo bataryaları

Banyolarda yepyeni renklerle yeni konseptler deneme zamanı. Uygun fiyatlı ABS plastik mix banyo ve duş batarya serilerimizi inceleyin.

Lavabo bataryaları

Moda renklerdeki ABS plastik mix lavabo bataryalarına kolay ulaşın, kolay montaj yapın. Alt bağlantı somunu ile hiçbir alete gerek olmadan elle montaj edilebilir mix lavabo bataryaları ile mekanlarınızı renklendirin.

Eviye bataryaları

Kolay montajlı, uzun ömürlü kullanımlı ve yüksek sıcaklıklara dayanımlı ABS plastik mix mutfak eviye bataryaları ile mutfaklarda moda renkler. 

Su Tesisatı Malzemeleri

Çelik telli körüklü kadalar

Atık su tesisat bağlantı hortumu olarak da adlandırılan çelik telli körüklü kadalar, klozetlerin atık su tesisatına bağlantısında, boru uzunluklarının ayarlanmasında kullanılır. Çelik telli Körüklü kada, uzatılabilir esnek bir yapıya sahip olduğundan atıksu tesisatı kurulumunda kolaylık sağlar. Uzatıldığında 35, 50 ve 60 cm uzunluklara gelir. Çelik telli Körüklü kadaların boru çapı 100 mm standart genişliktedir. Mavi, turuncu, kırmızı ve siyah renkli başlıklarda üretilebilmektedir. Çelik telli körüklü kadaların düz, dirsekli ve ilave girişli dirsekli olmak üzere 3 farklı modeli mevcuttur.

Pprc küresel vanalar

Pprc küresel vana, genellikle su tesisatında akışı kontrol etmek maksadıyla kullanılan, içerisinde pirinç metalden mamül küre bulunan, pprc plastik hammaddeden üretilen tek hareketle açılıp kapanan plastik su tesisatı malzemesidir. Pprc küresel vana 1/2" (20 mm) den 2 1/2" (75 mm) genişliklerine kadar farklı ebatlarda ve istenen renkte üretilmektedir. Taşıma, montaj ve kullanım kolaylıklarından dolayı tüm su tesisatlarında tercih edilen bir üründür.  

Paslanmaz flex su hortumu

EPDM kauçuk hortumun paslanmaz çelik tellerle örülmesi ile üretilen paslanmaz flex su hortumları, pirinç metalden somunlarla bağlantı sağlar. Paslanmaz flex su hortumu, depolardan mix bataryaların su tesisatına bağlantısına kadar geniş kullanım alanına sahiptir. Renkli şeritli olarak da üretilebilen paslanmaz flex su hortumları, 30 cm den 100 cm ye kadar farklı uzunluklarda uluslararası standartlara uygundur. Sağlamlığı ve esnekliği ile tüm su tesisatı bağlantılarında tercih edilir.  

Hakkımızda

Ticari hayatına 2004 yılında başlayan firmamız, zorlu pandemi koşullarında tescilini aldığımız POLYFIT markamızla  beraber 2021 senesinde Limited Şirket olarak kurumsal hayatına başlamıştır. Sıhhi tesisat malzemelerinde  kolay kullanımlı, modern görünümlü ve uygun fiyatlı ürünleri tüketici ile buluşturma hedefiyle ilk günkü aşkla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. 

 

Banyo, lavabo ve mutfak eviyeleri için klasik mix batarya görünümünde ABS plastikten mamül modern renklerdeki mix musluk bataryalarımızı satışa sunmaktan memnuniyet duyarız. 

 

Su tesisatı ürünlerimiz; çelik telli körüklü kadalar, küresel vanalar ve paslanmaz flex su hortumları toptan satılmakta olup perakende satışımız yoktur. 

Modern ABS Plastik

Mix Bataryalar

 

* ABS plastikten mamül banyo, lavabo ve eviye bataryaları doğa dostu "KURŞUNSUZ" (Lead Free) olarak üretilmektedir. 

 

* Krom, Antrasit, Beyaz ve Siyah renk seçenekleri mevcuttur.

 

* Tesisata bağlantı  sağlayan kısımlar pirinç metaldir. 

 

* Yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır.

 

* Lavabo ve eviye bağlantısı için elle kolay montaj sağlayan aparat mevcuttur.

 

* Ürünlerimiz çok hafiftir, taşınma ve depolanması kolaydır.

 

* Metal olmadığından paslanma kararma yapmaz.

 

* Yoğun kullanıma uygundur. Cami,  hastahane, yurt, sosyal tesisler, yemekhaneler, yatakhane, şantiyeler vb. yerlerde tercih edilmektedir. 

 

* ABS plastik hammaddeden mamül mix bataryalarımız 2 yıl garantilidir. 

online mağaza

Krom mix banyo bataryası

Kategori:
Mix Bataryalar
Fiyat:
₺1.300,00
:
Krom mix banyo bataryası
{{variant.name}}:
{{opt.name}}
{{opt.value ? '' : opt.name}}
{{opt.value ? '' : opt.name}}
Tanım

KROM MİX BANYO BATARYASI

 

Krom kaplı mix bataryamız "BANYO" model olarak adlandırılmaktadır.

 

Türkiye'de yeni bir ürün olan mix banyo bataryamız kaliteli ABS plastik hammadde kullanılarak çevre dostu, kurşunsuz Lead Free olarak üretilmiş ve müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

 

Klasik renkte, krom kaplı açma kapama kolu ve yekpare gövde yapısı sayesinde klasik banyo bataryaları kadar sağlam ve kullanışlıdır. 

 

Mix banyo bataryamız tüm banyo tesisatlarına uyumlu gövde yapısı ve pirinç metalden üretilmiş montaj somunları ile tesisata kolayca monte edilir. Standartlara uygun olarak sıcak ve soğuk su girişlerinin arası 15 cm uzunluktadır.

 

Su giriş bağlantı yerleri pirinç metalden üretilmiştir. Su çıkış ağzında su tasarrufu sağlayan perlatör mevcut olup, sağlam gövde yapısı ile de yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. 

 

Mix bataryamızın açma kapama kolu ve gövdesi pürüzsüz yüzeyi ile elde tahriş oluşturmayacak şekilde geliştirilmiştir, modern ve şık bir tasarıma sahiptir.

Bataryamız ABS plastik gövde yapısı sayesinde montaj ve taşımada kolaylık sağlar, metal bataryalara kıyasla çok hafiftir, yaklaşık 600 gram ağırlığındadır. 

 

Mix banyo bataryalarımız kutu içerisinde 2 adet krom kaplı su giriş yerleri duvar kaplama aynası ve pirinç metalden üretilmiş ayar somunları dahil olarak gönderilir.

 

Bataryamız 2 yıl garantili olup tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo ile resmi faturalı gönderilmektedir.

Mix banyo bataryamız alternatif olarak Siyah, Antrasit Gri ve Beyaz renklerde de mevcuttur. Satışlarımız kurumsal faturaya uygundur. 

İletişim

Mesajınızı aşağıdaki formu doldurarak iletebilirsiniz.

İsim *
E-posta *
Mesaj *